Wiadomości › Moda

Jakie powinny być buciki dla niemowlaka?

4 września 2018, 07:48
Zakup bucików dla niemowlaka to nie lada wyzwanie. Tym bardziej, że producenci prześcigają się w projektowaniu coraz to nowych modeli i wzorów. Jest to jeden z podstawowych elementów garderoby maluszka, dlatego przed zakupem bucików należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników.

Dekoracje uszyte pasją

28 sierpnia 2018, 10:07
Wśród trendów wnętrzarskich na rok 2018 wysoką pozycję zajęła personalizacja wnętrz, czyli takie kreowanie przestrzeni, które czerpie inspiracje ze światowych trendów, ale nadaje jej indywidualny, oryginalny charakter.

Najlepsze buty do trekkingu

24 sierpnia 2018, 14:26
Wędrówki po górach nie tylko mają być niesamowitym przeżyciem, zdobywaniem kolejnych szczytów i okazją do ciekawego spędzania czasu, ale przede wszystkim muszą być bezpieczne. Osoby, które wybierają się w Góry Stołowe – uznawane za bardzo łatwe, z niskim stopniem zagrożenia – na swoje nogi wkładają trampki, a co gorsza obuwie, które nawet z nazwy nie kojarzy się ze sportem, powinny jak najszybciej zmienić góry na morze.

Jaki portfel wybrać dla nastolatka?

15 sierpnia 2018, 16:44
Znamienną cechą dorastających, młodych ludzi jest podążanie przez nich za modą. Każdy nastolatek chce być trendy, nosić najmodniejsze ubrania i otaczać się najpopularniejszymi dodatkami odzieżowymi oraz akcesoriami. Zdarza się, że często trudno jest trafić w gust wybrednej młodzieży. Szczególnie w przypadku kiedy planujemy przygotować prezent lub razem z nastolatkiem wybieramy się na zakupy.

Jak powstają wymarzone sukienki?

10 sierpnia 2018, 22:01
Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest mieć sukienkę szytą na miarę? Idealnie dopasowaną, ręcznie wykończoną z materiału wysokiej jakości? Szykując się na dużą rodzinną uroczystość, poszukiwałam sukienki idealnej, w której będę czuła się wyjątkowo.

Polecamy


x