Wiadomości › Fit

Na czym polega dieta pudełkowa?

29 września 2018, 16:08
Catering dietetyczny, choć jeszcze niedawno znany był całkiem niewielu, dziś cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Korzystają z niego osoby, którym zależy na zdrowym stylu życia i ci, którym brakuje czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. O tym, że ma wiele zalet, przekonują osoby, które już z niego skorzystały i zrzuciły dzięki temu nadprogramowe kilogramy.

KDK Fitness zaprasza na dni otwarte!

4 września 2018, 13:03
Za nami wakacyjne lenistwo, pora zmobilizować się do ćwiczeń. 11 i 12 września w KDK Fitness dni otwartych drzwi. W tym czasie będzie można liczyć na bezpłatne konsultacje trenerskie i porady dietetyczne.

Suplementy na odchudzanie

2 września 2018, 10:19
Suplementy na odchudzanie zajmują coraz więcej miejsca na półkach sklepowych, ale i apetycznych. Takie produkty możemy kupić bez problemu w Internecie, a wybór jest niemalże nieograniczony. Czy jednak faktycznie oferują pożądane efekty i są bezpieczne w stosowaniu?

Wróć do formy po wakacjach

30 sierpnia 2018, 10:51
Wakacje to czas rozluźnienia – również w treningach. Sami zachęcaliśmy do tego, żeby wrzucić na luz i przymknąć trochę oko na dietę i treningowy dryl. Ale niestety, wszystko co dobre, kiedyś się kończy i w związku z tym, że czas urlopów i odpoczynku dobiega końca, pora wrócić do normalnego rytmu sprzed wakacji

Dieta bezglutenowa: co warto o niej wiedzieć?

28 sierpnia 2018, 12:50
Dieta bezglutenowa stała się niezwykle modna; posiłki z wyłączeniem zakazanych produktów przygotowują nawet osoby, które nie mają alergii na gluten. Warto jednak pamiętać, że ścisłe przestrzeganie takiej diety dotyczy przede wszystkim osób uczulonych.

Ćwiczenia na świeżym powietrzu

27 sierpnia 2018, 17:42
Aktywność fizyczna jest teraz w modzie. Ćwiczenia na świeżym powietrzu czy siłowni dla większości społeczeństwa to niemal codzienność. Dlaczego warto ćwiczyć pod gołym niebem i jakie przynosi to korzyści dla organizmu? O tym wszystkim dowiesz się niżej.

Jak odchudzać się mądrze i skutecznie?

25 sierpnia 2018, 15:25
Porad na temat skutecznego odchudzania zaczęliśmy aktywnie szukać w Internecie wraz z nadejściem wiosny. Pytaliśmy przy tym o konkretne produkty, w naszym wyobrażeniu wspomagające zrzucanie zbędnych kilogramów: szafran, kminek, plastry czy znane z reklamy TV tabletki. Choć specjaliści przekonują, że nie istnieją diety-cud, wciąż liczymy, że może nam akurat uda się zrzucić wagę dzięki nowemu suplementowi diety czy innemu odkryciu.

5 sposobów na zdrowe odżywianie dzieci

25 sierpnia 2018, 10:16
Rodzice chcą, by ich dzieci były pełne energii oraz cieszyły się dobrym zdrowiem, także w przyszłości. Dlatego uczą, przekonują i próbują wyrobić u najmłodszych prawidłowe nawyki związane ze zdrowym stylem życia, w tym właściwym sposobem odżywiania. Oto 5 sposobów na to, by ta nauka była zarówno przyjemna, jak i skuteczna.

Fabryka Formy zastąpi Pure Jatomi

8 maja 2018, 12:32
Pod koniec czerwca 2018 roku w centrum handlowym Nova Park na Zawarciu otworzy się siłownia popularnej sieciówki – Fabryka Formy. Będzie to drugi klub tej siłowni w Gorzowie. Nowy najemca wykorzysta przestrzeń po poprzedniej siłowni.

Słowianka za droga?

13 kwietnia 2018, 13:29
Czytelnicy portalu gorzowianin.com skarżą się, że gorzowska „Słowianka” podniosła ceny niektórych usług, nikogo o tym nie informując. Chodzi głównie o Aqua Aerobik, którego cena wzrosła o prawie 40%. Sprawdziliśmy, dlaczego seniorzy muszą płacić więcej za wstęp na basen.

Polecamy


x
Praca!